KONST / Litografier / Färglitografi 8471105
nr 847 1105
Färglitografi
signerad, Göran Karlsson, 159/270, 62x46
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2013
kl 21:01:51
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
500 kr
600 kr
16 sep